Jak rezerwować?

Na stronie biletowakasa.pl wybierasz występ, na który chcesz pójść i klikasz "Kup bilet".
Zostanie wyświetlony schematyczny obraz sali, gdzie w zależności od rodzaju występu będziesz miał do wyboru jeden lub więcej sektorów. W wybranym sektorze wpisujesz liczbę biletów, które chcesz zarezerwować i klikasz "rezerwuj".
Zostaniesz poproszony o podanie swoich danych oraz będziesz mógł przekazać dodatkowe informacje dla obsługi (np. nr NIP niezbędny do wystawienia faktury VAT). Możesz wybrać sposób dostarczenia biletów w zależności od wybranego występu oraz metodę płatności. Zwróć uwagę na dodatkowe opłaty związane z wybranymi sposobami wysyłki i płatności!
Następnie wybrane przez Ciebie miejsca są rezerwowane oraz wyświetlane są informacje niezbędne do dokonania przelewu. Masz trzy dni robocze na opłacenie rezerwacji - jeżeli do tego czasu nie wpłyną środki, może ona zostać anulowana, a bilety wracają do sprzedaży.
Wykonujesz przelew zgodnie z wyświetlonymi informacjami i - w zależności od wybranego sposobu dostarczenia biletów - otrzymujesz bilety.

Dostarczanie biletów

W zależności od ustaleń z organizatorami, dostępne są różne sposoby dostarczenia biletów:

  • bilet elektroniczny PDF - najwygodniejsza opcja; po otrzymaniu wpłaty otrzymasz link do strony umożliwiającej wydruk biletu w postaci pliku PDF. Z takim biletem udajesz się bezpośrednio na występ,
  • przesyłka listem poleconym - po otrzymaniu wpłaty, zazwyczaj w ciągu 2-3 dni roboczych, wysyłamy zakupione bilety priorytetowym listem poleconym; przesyłka taka powinna dotrzeć w ciągu 3-4 dni od nadania; z otrzymanymi biletami udajesz się bezpośrednio na występ.

Bilety elektroniczne PDF

Kupując bilety elektroniczne PDF prosimy zwrócić uwagę na następujące kwestie:

  • hasło - w celu wydrukowania biletu elektronicznego konieczne jest podanie hasła, które sam ustalasz w momencie składania rezerwacji
  • maksymalna liczba miejsc - bilet PDF to jeden dokument, więc w celu ułatwienia organizacji występu prosimy o zamawianie na jeden bilet PDF maksymalnie czterech miejsc; jeżeli chcą Państwo więcej miejsc - prosimy o złożenie kilku rezerwacji lub kontakt z nami lub wybór innego sposobu dostarczenia biletów

Płatności

Za zakupione bilety możesz zapłacić przelewem bankowym poprzez serwis płatności on-line PayU. Za płatność on-line pobieramy dodatkową opłatę wyliczaną w momencie składania rezerwacji.

Wymagania techniczne

Do działania strony konieczne jest akceptowanie cookies oraz włączona obsługa JavaScript i połączeń SSL. Najlepiej wyświetla się w przeglądarce Mozilla Firefox, ale testowana była również w Internet Explorer oraz Opera.